İLK ALIŞVERİŞE ÖZEL 1000 TL İNDİRİM

Beştaş Yüzük Nedir? 

 

   Pırlanta çeşitleri maddi olarak ön plana çıkmakla beraber manevi açıdan da benzersiz tasarımları bünyesinde barındırır. Bundan dolayı pırlantanın hareketlilik kattığı her tasarım birbirinden eşsiz, şık ve göz alıcıdır. Beştaş yüzük de bunlardan birisidir. Beş farklı pırlantanın bir araya gelmesiyle oluşan beştaş yüzük, estetik ve zarif görünümleri sayesinde mücevher dünyasında kendilerine çok ayrı ve özel bir yer edinmiştir.

   

   Ayrıca sahip olduğu anlamla da ön planda olan beştaş pırlanta yüzükler, sadakat ve aşk kadar geniş bir ailenin de simgesidir. Evliliğin çok özel ve anlamlı bir şekilde devam ettiğini göstermesinden dolayı evliliğin ilerleyen zamanlarında takılan beştaş yüzük modelleri, artık çok erken dönemlerde de takılmaktadır. Bazı durumlarda evlilik tekliflerinde de kullanılan bu tür yüzükler, ihtişamlı ve gösterişli bir görüntüye de sizleri kavuşturur. 

 

Beştaş Pırlanta Yüzüğün Hikayesi: Anlamı Nedir? Neden Tercih Edilir?

 

   Pırlanta yüzüklerin her biri çok özel ve eşsiz anlamları taşımaktadır. Tektaş pırlantalar, aşkı ve sevgiyi sembolize etmektedir. Bu nedenle evlilik tekliflerinde vazgeçilmez tercihler arasındadır. Ayrıca tek bir pırlanta ile tasarlandıklarından dolayı -bazı modeller- sade ve şık bir görünümü de beraberinde getirir. Dolayısıyla sade görünüme önem veren hanımların, tektaş pırlanta yüzükleri sıklıkla tercih ettiğini söyleyebiliriz. Buna ek olarak beştaş yüzükler de özellikle günümüzde ön plana çıkan pırlanta yüzük çeşitleri arasındadır. 

 

   Beş farklı pırlanta ile tasarlanmış olan beştaş yüzükler, ihtişamlı ve göz alıcı bir görünüme de olanak tanır. Peki beştaş pırlanta içeriğinde hangi anlamları taşımaktadır? Beştaş yüzüklerde yer alan ve yüzüğün benzersiz bir tasarıma ulaşmasında katkıda bulunan beş pırlanta da farklı şeyleri sembolize etmektedir. Yüzükte bulunan ilk taş, aşkı sembolize etmektedir. İkinci taş ise sadakattir. Üçüncü taş mutluluğu sembolize ederken 4. taş huzuru ve son taş da bağlılığı ifade etmektedir. Bu nedenle beştaş yüzükler, çok özel anlamları barındırdıklarını ve hanımlara kendilerini çok özel hissettirdiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. 

 

Beştaş Yüzük Modelleri Nelerdir? 

 

   Birbirinden özel tasarımları bünyesinde barındıran, göz alıcı görünümleri ile ön plana çıkan beştaş yüzükler; her tarz ve stile hitap eden tasarımlarla zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Karat oranları yüksek modeller, çok daha gösterişli ve ihtişamlı bir görünüm sunmaktadır. Bu nedenle hareketli bir tasarım isteyen hanımlar için oldukça ideal bir tercih olacaktır.

 

   Çok daha sade bir görünüm isteyen kadınların karat oranı daha düşük modellere yönelim gösterdikleri bilinen bir gerçektir. Hangi tasarım olursa olsun beştaş yüzükler, her zaman benzersiz ve estetik bir görünüm sunmaktadır. Bu nedenle hayatın her anında tercih edilebilirler. Tasarımları ve pırlanta dizilimleri sayesinde eşsizliği barındıran ve son derece modern bir görünüm sunan beştaş yüzüklerle kombinlerinizi tamamlayabilir, siz de ışıltınız ve zarafetinizle bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. 

 

Beştaş Yüzükler Nasıl Kombin Edilir? Farklı Tarzlar için 3 Kombin Önerisi

 

   Aşk, sadakat, bağlılık ve sevgiyi sembolize eden, bu nedenle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen yüzük modellerinden olan beştaş pırlanta yüzükler, gündelik hayat için olduğu kadar özel günler ve kutlamalarda da tercih edilebilir. Kombinlerin modern ve estetik bir şekilde tamamlanmasında sizlere yardımcı olan beştaş yüzükler, kadınların kendilerini özel hissetmelerinde de bir takım etkilere sahiptir. Bu nedenle tarz sahibi ve şıklığına önem veren kadınlar tarafından beştaş yüzükler sıklıkla tercih edilip kullanılmaktadır. 

 

   Geniş bir ürün seçeneği üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulan beştaş yüzükler, pırlantanın en saf halini ifade etmektedir. Pırlanta ile hareketlilik kazanan bu tasarımlar, her tarza hitap eden tasarımlara sahiptir. Oval kesim pırlanta başta olmak üzere pırlanta kesim şekilleri ile özel bir görünüme kavuşan tasarımlar arasından dilediğinizi tercih edebilir, ister gündelik kullanımda ister retro tarzda ya da özel gün ve kutlamalarda ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz. 

 

Zarafet Dolu Hediye Önerisi: Beştaş Yüzükler Ne Zaman Alınmalıdır?

   Evliliğin ya da ilişkinin beşinci yılını bitirdikten sonra alındığı genel bir kanı olsa da beştaş yüzükler, yıl dönümlerinde, doğum hediyesi ve evlilik tekliflerinde de artık sıklıkla tercih edilmektedir. Beştaş yüzükler oldukça gösterişli ve şık takılardır. Her bir taşın anlamı farklıdır. Dolayısıyla sevdiğinize her geçen gün ona olan sevginizin arttığını ve bunun sizin için ne denli önemli olduğunu anlatmanız için en uygun hediye seçeneklerindendir. İlişkilerin ve evliliklerin yanı sıra doğum, anneler günü ya da doğum günlerinde de tercih edilmektedir. Tüm bu özel günlerinizi taçlandıracak olan beştaş yüzükler, farklı konseptler ve set içerikleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 

   

   Pırlantanın değeri ve anlamını beşe katlayan beştaş yüzük, aynı zamanda nişan alyansı olarak da kullanılabilir. Beştaş yüzük seçiminde daha önceden almış olduğunuz tektaş yüzüğünüzün modeline uygun bir tasarıma sahip modeli seçmeniz  önerilir. Tektaş yüzüklerden onları ayıran en belirgin ve bilindik farkların başında daha fazla taşın tasarımda bulunması gelmektedir. Gösteriş ve ihtişamıyla göz doldurmak isteyenler için vazgeçilmez bir parça olan beştaş yüzükler elinizde zarif ve şık duruşu ile görenleri hayrete düşürecektir. 

 

    

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR