Whatsapp iletişim Hattı
Diamond Lumiere
 

 

0.27 Karat Dikdörtgen Tasarım Pırlanta Kolye

0.27 Karat Dikdörtgen Tasarım Pırlanta Kolye

Şuanda muhteşem bir görüntüye sahip, eşsiz bir sanat eserini inceliyorsunuz. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan 0.27 Karat Dikdörtgen Tasarım Pırlanta Kolye, kadınlar üzerinde oldukça büyük bir etki bırakacaktır.

5.027,49 TL
   
- +

DETAYLAR

4.30 gr 18 Ayar Rose Altın

0.27 Karat Dikdörtgen Tasarım Pırlanta Kolye
Şuanda muhteşem bir görüntüye sahip, eşsiz bir sanat eserini inceliyorsunuz. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan 0.27 Karat Dikdörtgen Tasarım Pırlanta Kolye, kadınlar üzerinde oldukça büyük bir etki bırakacaktır.
Tasarımında kullanılan ince detayların oldukça güzel işlenmiş olması ve elde edilen genel görünüş itibariyle her kadının sahip olmak istediği bir görünüme sahiptir. Dikdörtgen şekilde tasarlanan ana hattın üzerine alt kısma çok güzel şekilde sıralanan 6 adet pırlanta taşın baget şekilde olması ana hatta oldukça uyumlu olmasına yardımcı olurken en üst kısma eklenen 1 adet yine baget şekilde işlenmiş olan taşın da eklenmesiyle dış görünüm tamamlanmış olmaktadır. 
Rose renge sahip olan Dikdörtgen Tasarım Pırlanta Kolye, 0.27 Karat olup ağırlığı ise 4.30 gr'dır.
 

Taş Ağırlık Renk
Berraklık
 
 
Baget Pırlanta 0.27 Karat F VS Baget  
 
           
 
           
 

Toplam taş ağırlığı 0.27 Karattır.


Ödeme Seçenekleri

  • Havale/Eft İle Ödeme Yapabilir Miyim?

Havale/Eft ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin ödeme tipini seçerken kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneğimizi seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz buradan ulaşabilirsiniz.

  • Ödemeyi Farklı Kartlarla Ya da Bir Kısmı Nakit Bir Kısmı Kartla Olacak Şekilde Yapabilir miyim?

Evet, alışverişlerinizde kısmi ödeme seçeneği kullanabilirsiniz, bu konuda müşteri temsilcilerimiz sizlere destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Not:Nakit indirimi bulunan ürünlerde, nakit ödenecek tutar için kısmi nakit indirimi geçerli olacaktır.

  • Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

  • Diamond Lumiere'de Hangi Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yapabilirim?

 İnternet sitemiz üzerinde ise kredi kartı ve havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Kredi Kartı Taksit İmkanı

Türkiye'de kullanımda olan tüm kredi kartlarına 4 takside kadar işlem yapabiliyoruz. DiamondLumiere.com'da anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemi altyapı sağlayıcısı İPara üzerinden, tüm kredi kartlarına 4 taksite kadar alışveriş imkânı sağlamaktayız.


Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

DiamondLumiere.com'dan yapacağınız Online veya Mağaza alışverişlerinizde ürünlerin teslim süreleri alışveriş yapılan ürünün türü, stok durumu veya kişiye özel yapılan işlemler (Renk ve yapı Değişimi, Ölçü Değişimi vb.) nedeniyle değişiklik göstermektedir.

Stok tutulmayan ve kişiye özel işlemlerde ile özelleştirilen modeller için bize 5-7 iş günü müsade edermisiniz?

Ürün teslimatları ile ilgili tüm sorularınız için Canlı Destek Whatsapp sistemi veya İletişim sayfamızdaki yöntemleri kullanarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Cinsine Göre

Cinsine Göre Rose

Karat

Karat 0.26-0.50

YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Diamond Lumiere © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır