Whatsapp iletişim Hattı
Diamond Lumiere
 

 

0.24 Karat Invisible Damla Kolye

0.24 Karat Invisible Damla Kolye

Pırlantanın hayatlarında olan etkisinden dolayı kendilerini daha iyi hissettikleri gözlemlenen kadınlara, 0.24 Karat Invisible Damla Kolyeden daha iyi bir hediye seçilemez diyebiliriz.

3.566,80 TL
   
- +

DETAYLAR

3.44 gr 18 Ayar Beyaz Altın

0.24 Karat Invisible Damla Kolye
Pırlantanın hayatlarında olan etkisinden dolayı kendilerini daha iyi hissettikleri gözlemlenen kadınlara, 0.24 Karat Invisible Damla Kolyeden daha iyi bir hediye seçilemez diyebiliriz.
Tamamen 14 ayar olan 0.24 Karat Invisible Damla Kolye, 14 ayar altınlarda en fazla kullanılan beyaz renk seçeneğiyle tasarlanmıştır. Oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip olan kolyenin en çok dikkat çeken kısmı ise pırlantalarla bezenmiş olan uç kısmıdır. 
Damla şeklinde dizayn edilmiş beyaz altının iç kısmında 0.24 karat olan pırlanta işlemeleriyle yine bir damla şekli oluşturulmuştur. Bu sayede iç içe geçmiş iki damla şeklinde durarak oldukça güzel bir görünüme sahip olmuştur. 

Taş Ağırlık Renk
Berraklık
 
 
Yuvarlak Pırlanta 0.24 Karat F VS Yuvarlak  
 
           
 
           
 

Toplam taş ağırlığı 0.24 Karattır.


Ödeme Seçenekleri

  • Havale/Eft İle Ödeme Yapabilir Miyim?

Havale/Eft ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin ödeme tipini seçerken kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneğimizi seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz buradan ulaşabilirsiniz.

  • Ödemeyi Farklı Kartlarla Ya da Bir Kısmı Nakit Bir Kısmı Kartla Olacak Şekilde Yapabilir miyim?

Evet, alışverişlerinizde kısmi ödeme seçeneği kullanabilirsiniz, bu konuda müşteri temsilcilerimiz sizlere destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Not:Nakit indirimi bulunan ürünlerde, nakit ödenecek tutar için kısmi nakit indirimi geçerli olacaktır.

  • Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

  • Diamond Lumiere'de Hangi Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yapabilirim?

 İnternet sitemiz üzerinde ise kredi kartı ve havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Kredi Kartı Taksit İmkanı

Türkiye'de kullanımda olan tüm kredi kartlarına 4 takside kadar işlem yapabiliyoruz. DiamondLumiere.com'da anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemi altyapı sağlayıcısı İPara üzerinden, tüm kredi kartlarına 4 taksite kadar alışveriş imkânı sağlamaktayız.


Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

DiamondLumiere.com'dan yapacağınız Online veya Mağaza alışverişlerinizde ürünlerin teslim süreleri alışveriş yapılan ürünün türü, stok durumu veya kişiye özel yapılan işlemler (Renk ve yapı Değişimi, Ölçü Değişimi vb.) nedeniyle değişiklik göstermektedir.

Stok tutulmayan ve kişiye özel işlemlerde ile özelleştirilen modeller için bize 5-7 iş günü müsade edermisiniz?

Ürün teslimatları ile ilgili tüm sorularınız için Canlı Destek Whatsapp sistemi veya İletişim sayfamızdaki yöntemleri kullanarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Renkler

Renk Beyaz

Cinsine Göre

Cinsine Göre White

Karat

Karat 0.01-0.25

YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Diamond Lumiere © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır