Whatsapp iletişim Hattı
Diamond Lumiere
 

 

0.22 Karat Minimal Tektaş Kolye

0.22 Karat Minimal Tektaş Kolye

Kadınların vazgeçilmez tutkusu olan pırlanta kolyeler, özellikle önemli günlerin olmazsa olması konumunda. Özelikle tek taş kolyelere olan rağbet, birçok şekilde dizayn edilen modellerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

3.838,55 TL
   
- +

DETAYLAR

1.30 gr 14 Ayar Beyaz Altın

0.22 Karat Minimal Tektaş Kolye
Kadınların vazgeçilmez tutkusu olan pırlanta kolyeler, özellikle önemli günlerin olmazsa olması konumunda. Özelikle tek taş kolyelere olan rağbet, birçok şekilde dizayn edilen modellerin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.
Şuanda baktığınız 0.22 Karat Minimal Tektaş Kolye modelinde ana tema olarak tek taş pırlanta işlenmiş olup tamamı 14 ayar beyaz altın olarak tasarlanmıştır. Özellikle zincir kısmının uç kısmına olan birleşme noktasında pırlanta tek taşın yan kısımlarından tutturulmuş olması, tek taş pırlantanın daha net bir şekilde görünmesini sağlamıştır. 
 0.22 karat olan kolyenin toplam ağırlığı ise 1.30 gr’dır. Özellikle tamamen beyaz olarak dizayn edilmiş olması, bakışları üzerinde toplamasına yeterli olmuştur. 
 

Taş Ağırlık Renk
Berraklık
 
 
Yuvarlak Pırlanta 0.22 Karat F VS Yuvarlak  
 
           
 
           
 

Toplam taş ağırlığı 0.22 Karattır.


Ödeme Seçenekleri

  • Havale/Eft İle Ödeme Yapabilir Miyim?

Havale/Eft ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin ödeme tipini seçerken kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneğimizi seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz buradan ulaşabilirsiniz.

  • Ödemeyi Farklı Kartlarla Ya da Bir Kısmı Nakit Bir Kısmı Kartla Olacak Şekilde Yapabilir miyim?

Evet, alışverişlerinizde kısmi ödeme seçeneği kullanabilirsiniz, bu konuda müşteri temsilcilerimiz sizlere destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Not:Nakit indirimi bulunan ürünlerde, nakit ödenecek tutar için kısmi nakit indirimi geçerli olacaktır.

  • Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

  • Diamond Lumiere'de Hangi Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yapabilirim?

 İnternet sitemiz üzerinde ise kredi kartı ve havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Kredi Kartı Taksit İmkanı

Türkiye'de kullanımda olan tüm kredi kartlarına 4 takside kadar işlem yapabiliyoruz. DiamondLumiere.com'da anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemi altyapı sağlayıcısı İPara üzerinden, tüm kredi kartlarına 4 taksite kadar alışveriş imkânı sağlamaktayız.


Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

DiamondLumiere.com'dan yapacağınız Online veya Mağaza alışverişlerinizde ürünlerin teslim süreleri alışveriş yapılan ürünün türü, stok durumu veya kişiye özel yapılan işlemler (Renk ve yapı Değişimi, Ölçü Değişimi vb.) nedeniyle değişiklik göstermektedir.

Stok tutulmayan ve kişiye özel işlemlerde ile özelleştirilen modeller için bize 5-7 iş günü müsade edermisiniz?

Ürün teslimatları ile ilgili tüm sorularınız için Canlı Destek Whatsapp sistemi veya İletişim sayfamızdaki yöntemleri kullanarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Renkler

Renk Beyaz

Cinsine Göre

Cinsine Göre White

Karat

Karat 0.01-0.25

YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Diamond Lumiere © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır