Whatsapp iletişim Hattı
Diamond Lumiere
 

 

0.09 Karat Pırlanta Şahmeran

0.09 Karat Pırlanta Şahmeran

Özellikle son dönemde kullanımı artan Şahmeran takı türünün oldukça güzel bir eserine bakıyorsunuz. Pırlanta Şahmeran modeli oldukça güzel ve eşsiz bir tasarıma sahip olduğu kadar bir o kadar da şık bir yapıya sahip olarak dizayn edilmiştir.

2.377,87 TL
   
- +

DETAYLAR

2.50 gr 14 Ayar Rose Altın

Pırlanta Şahmeran
Özellikle son dönemde kullanımı artan Şahmeran takı türünün oldukça güzel bir eserine bakıyorsunuz. Pırlanta Şahmeran modeli oldukça güzel ve eşsiz bir tasarıma sahip olduğu kadar bir o kadar da şık bir yapıya sahip olarak dizayn edilmiştir.
14 ayar altın olarak tasarlanan Pırlanta Şahmeran modelinde, 14 ayar takılarda son dönemde sıklıkla kullanılan rose rengi tercih edilmiştir. Kullanılan bu ton sayesinde oldukça şık bir görüntüye sahip olan Pırlanta Şahmeran modeli, 0.09 karat olup aynı zamanda toplam ağırlığı 2.50 gr olarak hazırlanmıştır. 
Kadınların gönlünü alabilmek adına onları mutlu edebilecek bir hediye olma özelliğini tamamen üzerinde barındıran Pırlanta Şahmeran modeli, orta kısmında yer alan 3 farklı pırlanta taş ile göze hitap etmeyi oldukça iyi biliyor.
 

Taş Ağırlık Renk
Berraklık
 
 
Yuvarlak Pırlanta 0.09 Karat F VS
Yuvarlak
 
 
           
 
           
 

Toplam pırlanta ağırlığı 0.09 Karattır.


Ödeme Seçenekleri

  • Havale/Eft İle Ödeme Yapabilir Miyim?

Havale/Eft ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin ödeme tipini seçerken kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneğimizi seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz buradan ulaşabilirsiniz.

  • Ödemeyi Farklı Kartlarla Ya da Bir Kısmı Nakit Bir Kısmı Kartla Olacak Şekilde Yapabilir miyim?

Evet, alışverişlerinizde kısmi ödeme seçeneği kullanabilirsiniz, bu konuda müşteri temsilcilerimiz sizlere destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Not:Nakit indirimi bulunan ürünlerde, nakit ödenecek tutar için kısmi nakit indirimi geçerli olacaktır.

  • Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

  • Diamond Lumiere'de Hangi Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yapabilirim?

 İnternet sitemiz üzerinde ise kredi kartı ve havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Kredi Kartı Taksit İmkanı

Türkiye'de kullanımda olan tüm kredi kartlarına 4 takside kadar işlem yapabiliyoruz. DiamondLumiere.com'da anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemi altyapı sağlayıcısı İPara üzerinden, tüm kredi kartlarına 4 taksite kadar alışveriş imkânı sağlamaktayız.


Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

DiamondLumiere.com'dan yapacağınız Online veya Mağaza alışverişlerinizde ürünlerin teslim süreleri alışveriş yapılan ürünün türü, stok durumu veya kişiye özel yapılan işlemler (Renk ve yapı Değişimi, Ölçü Değişimi vb.) nedeniyle değişiklik göstermektedir.

Stok tutulmayan ve kişiye özel işlemlerde ile özelleştirilen modeller için bize 5-7 iş günü müsade edermisiniz?

Ürün teslimatları ile ilgili tüm sorularınız için Canlı Destek Whatsapp sistemi veya İletişim sayfamızdaki yöntemleri kullanarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Cinsine Göre

Cinsine Göre Rose

Karat

Karat 0.01-0.25

YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Diamond Lumiere © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır